Програма «Життя міста»

У розділі: 20535 відео | АрхівRSS
Більше 18 тисяч правопорушень зареєстровані у Полтаві за 2019 рік
334

Більше 18 тисяч правопорушень зареєстровані у Полтаві за 2019 рік

18 тисяч  599 кримінальних  правопорушень  зареєстровано  у 2019 році  в територіальних  підрозділах ГУНП в Полтавській області  до Єдиного  реєстру досудових розслідувань,  це  на 11,7%  менше, ніж 2018  року, - про це розповіли  на підсумковій пресконференції за результатами роботи поліції області.

Андрій Замахін, начальник ГУ НП в Полтавській області:

-  В тому числі   5 514 тяжких та особливо тяжких  злочинів. У 2018 році  у нас було  6 478 цих злочинів зареєстровано. Із числа  зареєстрованих кримінальних правопорушень, у  7548 кримінальних  провадженнях особам  повідомлено  про підозру,  з яких  2 139 по тяжким та  особливо тяжких  кримінальних  правопорушеннях, що на 14 відсотків  менше ніж минулого року. До суду  з обвинувальним актом направлено  4 899 кримінальних проваджень.

У порівнянні з 2018 роком, зменшилась кількість умисних тяжких тілесних ушкоджень, стало менше крадіжок, грабежів та  розбійних нападів. Як зазначив Андрій Замахін,  це  завдяки встановленню камер відео спостереження.

Андрій Замахін, начальник ГУ НП в Полтавській області:

- Це дало нам можливість  розкривати більшу частину злочинів. Такі  види злочинів, як  грабунки, розбої, угони транспорту. Ми це питання винесли і на рівень голови Полтавської облдержадміністрації,  що в цьому році максимально  приділити увагу,  щоб встановити  на території Полтавської області,  щоб в кожному куточку, селі був  відео нагляд, який буде нам допомагати  забезпечувати охорону публічного  порядку на території - це  необхідно  не тільки для  поліції, а й для громади.

Андрій Замахін  додав, -  цього  року у місті планують  встановити 60   відеокамер.