Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Полтавська міська рада наживається на орендарях – Сергій Каплін
526

Полтавська міська рада наживається на орендарях – Сергій Каплін

За один день - один мільйон? Лідер партії «За простих людей» Сергій Каплін стверджує, - міська рада наживається на орендарях. Яким чином, пояснює.

Сергій Каплін, лідер партії «За простих людей»:

- Як простий полтавський чиновник може за один день вкрасти один мільйон гривень. Є такий кінотеатр «Алмаз», який був приватизований ще в 2007 році. З 2012 по 2019 рік власники кінотеатру «Алмаз» не заплатили жодної копійки за оренди землі. Вони ходили тривалий час довкола заступників міського голови, депутатів і говорили, а давайте домовимося. З 3.5 мільйонів гривень, які ми винні, ви нам пробачаєте половину, а ми вам заносимо рівно половину від тієї суми, яку ви пробачаєте, тобто, 1 мільйон гривень. Ніхто не погоджувався і, як тоді сказав Удовіченко: «Вонюча тема», але ця тема перестала вонючою бути, коли Удовіченко злигався з Шамотою, Свободою і Батьківщиною, і коли зрозумів, що останні місяці при владі.

Лідер партії «За простих людей» Сергій Каплін переконаний, - керівники коаліції мають багато ідей, як вкрасти гроші громади. Як пояснили чиновники на засіданні комісії у Полтавській міській раді, - це єдине вирішення даного питання, яке є компромісним. Тим часом, за фактом неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами Полтавської міської ради, у зв’язку із не вжиттям заходів щодо стягнення орендної плати за користування земельною ділянкою, на якій розташований колишній кінотеатр «Алмаз», прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 367 КК України, - про це повідомляють у Прокуратурі області.

Під час досудового розслідування прокуратура планує з’ясувати усі обставини, що призвели до виникнення з 2012 року мільйонного боргу за оренду вищезгаданої землі, та причини не вжиття заходів міською радою для стягнення цих коштів.