Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Проведення ремонтних робіт в онкогематолігї за волонтерські кошти було схвалено зі Світланою Нестулею – директор міської дитячої лікарні Лариса Савченко
1337

Проведення ремонтних робіт в онкогематолігї за волонтерські кошти було схвалено зі Світланою Нестулею – директор міської дитячої лікарні Лариса Савченко

Дитяча міська лікарня без керівника. Керівника КП «Полтавська міська дитяча клінічна лікарня Полтавської міської ради» Ларису Савченко відсторонили від виконання обов'язків. Пов’язано це зі службовим розслідуванням. Представники міської ради говорять, - керівниця лікарні Лариса Савченко не зверталася до них з проханням виділити кошти на онкогематологічне віділення, всупереч цьому, ремонт цього відділення почали робити волонтери.

Вікторія Лоза, заступник начальника управління охорони здоров'я та соціального розвитку:

- Проблема в тому що, якщо казали про проблему вікон, то вона є, то про проблему онкогематології не озвучували, що в нас немає проєкту на цей момент, немає ремонту і там волонтери роблять за свій кошт ремонт. У мене питання до Лариси Петрівни: чому, коли формувався бюджет, відпрацьовувався і я з нею також, чому не було названо це. Не було у пріоритетах керівника онкогематологічного відділення цього. Я маю координувати, а не робити роботу за керівника комунального підприємства.

Керівник КП «Полтавська міська дитяча клінічна лікарня Полтавської міської ради» Лариса Савченко говорить, - неодноразово зверталася до представників міської ради, щоб отримати кошти на ремонт саме цього віділення та реакції - нуль. Тому скористалися можливості відремонтувати приміщення за рахунок волонтерів.

Лариса Савченко, керівник КП «Полтавська міська дитяча клінічна лікарня Полтавської міської ради»:

- В 2019 році до мене підійшла завідувачка онкогематологічного відділення Світлана Михайлівна Шевченко з пропозицією, що до неї звернулися група волонтерів, які бажали зробити за свої кошти ремонтні роботи у відділенні. Розпочаті ремонтні роботи були в ігровій кімнаті, а потім в маніпуляційній, звичайно я була не проти такої гарної акції. Про ці всі ремонтні роботи я повідомляла свого керівника, управління охорони здоров’я, вони неодноразово були з об’їздами і, в тому числі, під час цих об’їздів була і сама Світлана Іванівна Нестуля і все схвалювалося. Але чогось восьмого числа була зовсім інша реакція. Вони подивилися ці ремонтні роботи прийшли я продовжувала далі працювати і 9 числа мені ніхто нічого не повідомляв, а 10 в же в кінці робочого дня мене викликала до себе Світлана Іванівна Нестуля і разом з Вікторією Володимирівною і Наталією Михайлівною було зачитано розпорядження міського голови про те, що я відсторонена на час проведення комісії по ремонтних роботах онкогематологічного відділення.

Громадські активісти обурені такими діями керманичів міста - невілюється повністю громадянські ініціативи, а з появою нової коаліції - йде так звана зачистка неугодних керівників медзакладів. В комісію, яка розглядатиме ситуацію, включені лише представники команди коаліції Удовіченка, Шамоти,Батьківщини! Про яку об’єктивність розгляду справи може йти мова, - додають громадські активісти.

Роман Стегній, голова Наглядової Ради при управлінні охорони здоров’я міськвиконкому:

- Ігрища «Рідного міста, тому що на підставі того, що вони протягнули своїх заступників, тепер вони підмяли під себе управління соціального захисту, а також об’єднали з управлінням охорони здоров я і до речі, на цей рік 2020 вони виділили 32 мільйона, то як ви думаєте кого вони будуть ставити, залишати людину , яка працювала з іншої команди чи свою людину вони будуть ставити і куди підуть ці 32 мільйони.

Спеціальна комісія розпочала службове розслідування обставин пов'язаних з ремонтом, що проводять у відділенні онкогематології КП «Полтавська міська дитяча клінічна лікарня».