Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
В облдержадміністрації обговорювали Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2020-2024 роки
446

В облдержадміністрації обговорювали Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2020-2024 роки

Про проєкт обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020-2024 роки говорили на розширеному засіданні обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей у стінах облдержадміністрації.

Катерина Рижеченко, заступник голови облдержадміністрації:

- Основним завданням розробки цього плану та підготовки - це, перш за все, надати дітям Полтавщини якісний, доступний та безпечний відпочинок і організація цього відпочинку у позаміських та позашкільних закладах оздоровлення та відпочинку.

Також підбили підсумки за цією програмою: за останні чотири роки підвищилась на 46,5% спроможність сімей в оздоровленні їх дітей. Зменшено на 23,5% фінансового навантаження на власників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку різних типів і форм власності, - розповіла заступниця начальника Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Наталія Шкоденко.

Наталія Шкоденко, заступниця начальника Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації:

- Дало можливість власникам цих дитячих закладів спрямувати кошти на підвищення матеріально-технічної бази закладів. Збільшено також на 80% наповнюваність дитячих закладів , які в свою чергу, керуючись здоровою конкуренцією суттєво почали підвищувати якість послуги з оздоровлення та відпочинку дітей.

Також Наталія Шкоденко додала, незважаючи на позитивні зміни, існують проблеми, пов’язані з оновленням дитячих закладів оздоровлення, наданням пільг по заміським закладам, їх кадровим забезпеченням.