Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Сьогодні у Полтаві попрощаються із Заслуженою журналісткою України Раїсою Самойленко
737

Сьогодні у Полтаві попрощаються із Заслуженою журналісткою України Раїсою Самойленко

18 січня на 85 році життя перестало битися серце Заслуженої журналістки України, ветерана полтавських медіа Раїси Петрівни Самойленко.

«Ще у далеких 60-х роках минулого століття із позивними інформаційної програми «Панорама» обласного радіо, яку вела Раїса Самойленко, починався ранок в оселях полтавців, а з передачею «Вас вітають рідні, друзі, знайомі»завершувався день. Вона виховала не одне покоління полтавських журналістів. Закладала у їхні душі міцний фундамент професіоналізму, а з іншого боку – людяність і нестямну любов до справи, якою займалася. Вчила неординарності у професії, вмінню знаходити теми, а головне – цікаво й різнобічно висвітлювати їх, враховуючи різні точки зору й протилежні думки. Головним її кредо було жити для людей і творити про людей. Навіть на схилі літ Раїса Самойленко продовжувала працювати. Вона очолювала обласне відділення «Книги пам’яті», що займалося увічненням пам’яті ветеранів Другої світової війни та жертв Голодомору, а також – прес-центр Полтавської обласної організації ветеранів», - написали на сторінці Полтавської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Прощання із Раїсою Петрівною Самойленко відбудеться 20 січня. об 11 годині розпочнеться поминальна панахида у Свято-Успенському соборі.