Програма «Життя міста»

У розділі: 16660 відео | АрхівRSS
Агітаційні матеріали «Рідного міста» з`явились у медичних закладах Полтави
379

Агітаційні матеріали «Рідного міста» з`явились у медичних закладах Полтави

Агітаційні матеріали «Рідного міста» з`явились у медичних закладах Полтави. Про це повідомляють мешканці. Ми завітали до одного з закладів охорони здоров`я. Керівництво не на камеру підтвердило, що такі матеріали у них роздавали. Переможниця конкурсу на посаду Директорки Департаменту охорони здоров'я та соціального розвитку міськвиконкому Вікторія Лоза свою позицію з цього приводу висловлювати відмовилась. Сталось як і прогнозував, - коментує ситуацію лідер партії «За простих людей» Сергій Каплін.

Сергій Каплін, лідер партії «За простих людей»:

- «Рідне місто» і вся банда Удовіченка, куди входить тепер і Шамота, якого він пригрів взяли під контроль систему освіти і охорони здоров`я. Вони поставили на посаду абсолютно нульову і ліву людину керувати системою охорони здоров`я. Тепер процедура дуже проста: вона викликає головного лікаря і каже «дивись, біля кожного ліжка, унітаза, цвяхові біля унітазу, скрізь у школах, лікарнях, об`єктах соціальної сфери повинна бути реклама нашої партії «Рідного міста».

На думку Сергія Капліна, «Рідне місто» розпочало агітаційну кампанію, на яку полтавські вибори відреагують більш ніж адекватно.