Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
На відсутність асфальту біля будинку скаржаться полтавці, які проживають за адресою Гетьмана, 11
480

На відсутність асфальту біля будинку скаржаться полтавці, які проживають за адресою Гетьмана, 11

Полтавці, які мешкають за адресою Гетьмана, 11 скаржаться на відсутність асфальту біля будинку. Валентина Василівна говорить, - у зимовий та осінній період вийти просто неможливо, бо то позамерзає все, то брудно.

Валентина Дімітрова, мешкає за адресою Гетьмана, 11:

- Он у нас дорожка, якою ми можемо пройти в місто, вона взагалі не заасфальтована і коли дощ, чи ще щось - по коліна у бруді. Ями під будинком теж потрібно асфальтувати. Тут ями. Все підписано та нічого з місця не здвинулось. Воно підписано вже давно.

Одна з невдоволених і пані Світлана. Говорить, - нікому нічого у місті не потрібно.

Світлана Романова, мешкає за адресою Гетьмана, 11:

- Почему-то дороги сделали только центр, к нам дороги сегодня не заехали, такое впечатление, что мы живем где-то на бурбелевке, что это не Полтава получается. Кривые дороги, все кривое.
Нагадаємо, як запевнив представник команди Удовіченка, заступник міського голови з питань ЖКГ, Олексій Чепурно, - з нового року ЖЕО №2 перестає обслуговувати багатоквартирні будинки, через те виникає запитання, - Хто ж опікуватиметься прилеглими до житла територій та, власне, тротуарами. Отримати відповідь, чи чекати цьогоріч людям на ремонт тротуарів по вулиця Гетьмана, ні у Олексія Чепурна, ні у Олександра Шамоти наразі не вдалося.