Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Шишаках презентували Центральну районну лікарню
1011

У Шишаках презентували Центральну районну лікарню

У Шишацькій ЦРЛ після капітального ремонту відкрили приміщення рентгенологічної служби з інноваційним телекерованим рентгендіагностичним комплексом та клініко-діагоностичну лабораторію. На презентацію в рамках робочої поїздки районом завітав голова Полтавської ОР Олександр Біленький.

- Олександр Біленький, голова Полтавської ОР:

- Із десятка моїх поїздок до Шишацького району левова частка ми заїжджаємо до лікарні і відкриваємо приміщення та вручаємо техніку. Це означає ,що керівництво району приділяє увагу модернізації техніки.

Новий телекерований рентгендіагностичний комплекс покращить ефективність дігностики та лікування хворих, допоможе виявляти онкохвороби на ранній їх стадії, діагностуватиме травми, на ньому проходитимуть флюорографічні обстеження.

Маргарита Хорольська, головний лікар КНП "Шишацька ЦРЛ":

-  Облік у нас не в людинах, а в кількості обстежень. Певний комплект безкоштовних послуг буде передбачений.

Кошти на капітальний ремонт та оновлення устаткування збирали гуртом - розповідає голова Шишацької районної ради Владислав Сафонов.

- Владислав Сафонов, голова Шишацької районної ради: 

-  Загальна вартість цього апарату 7 млн. Приміщення ми відремонтували за приблизно 3,5 млн. Зараз дуже важливо зберегти ЦРЛ. І дуже важливо в якому стані вони перейдуть.

В рамках візиту на Шишаччину відвідав голова ОР і одне з фермерських господарств. Там перерізав стрічку на відкритті молокопереробного міні-заводу.