Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
У Полтаві провели профілактичну операцію «Увага! Спецсигнал»
527

У Полтаві провели профілактичну операцію «Увага! Спецсигнал»

Чи поступаються водії спецтранспорту? У Полтаві пройшла профілактична операція «Увага! Спецсигнал». Патрульні перевіряли чи дотримуються шофери правил дорожнього руху,  а саме, чи пропускають спеціальні автівки.

Через кілька хвилин і перший правопорушник.

- Вантажний автомобіль, прийняти вправо, зупиніться.

- Я виїхав з Юрівки і повернув сюди.

- Ні, Ви не надали перевагу швидкій.

- Не було швидкої.


Речниця патрульної поліції Полтавської області Катерина Григоренко говорить, - найчастіше водії не визнають своєї провини, відмовки - це «не почув», «не зорієнтувався», «не зрозумів».

Катерина Григоренко, речниця патрульної поліції Полтавської області:

- Бувають такі моменти, коли водії не тільки не надають перевагу, а й створюють аварійну ситуацію, змушуючи водія швидкої гальмувати, або приймати ліву чи праву сторону і тоді це може бути розцінено навіть як створення аварійної обстановки, і за це вилучається посвідчення водія до рішення суду.

Не з чуток про такі правопорушення знає водій швидкої допомоги пан Володимир. Говорить, - іноді водії нахабно не поступаються.

Володимир Донец, водій швидкої допомоги:

- По Соборности ехал от ДКПТК ДО Сенной, впереди ехала шестерка , справо, слева пусто было - она мне не уступала дорогу до Сенной пока не выехала на перехресток. Вот это такой самый запоминающийся случай, действительно человек ехал и в наглую не пропускал.

За годину експерименту патрульні зафіксували чотири правопорушення. Нагадуємо, що за це передбачена адміністративна відповідальність - штраф у сумі 510 гривень .