Програма «Життя міста»

У розділі: 20037 відео | АрхівRSS
У Полтаві провели заняття для редакторів ЗМІ та менеджерів з продажу
322

У Полтаві провели заняття для редакторів ЗМІ та менеджерів з продажу

Тренінг для редакторів ЗМІ та менеджерів з продажу провели у Полтаві. Участь взяли охочі навчатись зі всієї країни. Їм розповіли як продавати рекламу дорого. Лектор Антон Муфрієнко вважає, - особливо актуально це для інтернет-видань. Адже, ми звикли отримувати все у мережі безкоштовно.

Антон Муфрієнко, комерційний ментор агенції «Або»:

- Співпрацюємо з виданнями в регіонах. Робимо цю постійну програму, для того, щоб навчити менеджерів з продажів як продавати рекламу, як доносити цінності реклами, як маленьким медіа монетизуватися і розвивати свій проект.

Серед учасниць тренінгу - директорка газети «Сільські новини». Ділиться, - виживати маленькому виданню дуже важко. Воно охоплює Чутівський район.

Оксана Черкас, директорка ТОВ медіа «Сільські новини»:

- Ми реформувалися у 18-му році і тепер намагаємося вижити. Тому відвідуємо усі можливі тренінги, які пропонують. Поки ми були єдиною газетою, то конкурентів не було. Тепер у нас з`явились конкуренти, ми хочемо зробити такий контент, щоб до нас саме йшли рекламодавці, щоб подобалося.  

Агенція розвитку локальних медіа «Або» - українська медійна та IT-організація, яка займається розвитком регіонального медіаринку, апробацією бізнес-моделей для місцевих медіа та розробкою IT-рішень для них.