Програма «Життя міста»

У розділі: 20611 відео | АрхівRSS
Дніпро: узбека, який багато чхав, висадили з маршрутки
580

Дніпро: узбека, який багато чхав, висадили з маршрутки

У Дніпрі пасажири маршрутки звернулись до водія, аби той попросив вийти з салону пасажира азіатської зовнішності. Як пишуть на UaReview, чоловік сильно чхав, а люди злякались, що можуть заразитись корона вірусом.

Цим пасажиром виявився уродженець Узбекистану Батир Батиров. Одразу після неприємного інциденту він звернувся до поліції та написав відповідну заяву.

Чоловік запевняв, що він уже 15 років живе в Дніпрі, а алергія у нього на амброзію.

«Як тільки я чхнув втретє поспіль, в маршрутці почалася паніка, – ділиться спогадами в розмові з журналістами Батир. – Маршрутка різко загальмувала, люди почали кричати, плакати та вибігати на вулицю, деякі вистрибували з вікон, а водій дістав факел і почав погрожувати спалити маршрутку.»

Ніяких небезпечних вірусів під час перевірки у чоловіка не виявили. Разом з тим, спеціальна комісія перевірила і той самий транспортний засіб, з якого попросили вийти Батира. Так виявилось, що через антисанітарію та теплу зиму у салоні проросли мох та амброзія.

На перевізника наклали штраф у вигляді публічної догани.

UaReview повідомляє, що власник маршрутки попросив вибачення у Батира та подарував йому путівку у найкращий санаторій Афганістану.