Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
У Полтавській політехніці відбувся чемпіонат міста та області з чирлідингу
663

У Полтавській політехніці відбувся чемпіонат міста та області з чирлідингу

На  базі  Національного  університету  «Полтавська  політехніка імені  Юрія Кондратюка»  відбувся відкритий чемпіонат  Полтави серед школярів  з чирлідингу  та  Чемпіонат  Полтавської  області  з чирлідингу.  Майстер  спорту України  з чирлідингу,  старший  викладач кафедри фізичної культури та спорту Національного університету  імені   Юрія Кондратюка Тетяна Синиця  говорить, -  такі заходи урізноманітнюють  рухову активність  та  популяризують здоровий  спосіб життя  серед  учнівської  й студентської молоді. Також це підготовка спортсменів до участі в чемпіонаті України  з  чирлідингу,  що незабаром відбудеться у Харкові. Хоча є і більш амбітна мета.

Тетяна Синиця, майстер  спорту України  з чирлідингу,  ст. викладач кафедри фізичної культури та спорту Національного університету  імені Юрія Кондратюка:

- Кілька  років тому  наш вид спорту чирлідинг  ввели до Олімпійської системи. Тож, ми очікуємо, що через декілька років  він ввійде в системи Олімпійських видів  спорту. Тож, наша кінцева мета – це участь у Олімпіаді. Наш університет – прихильник спорту, взагалі здорового способу  життя, нас  дуже підтримують у цьому напрямі і приймають з радістю наших дітей, тому  для цього проводиться  дуже багато роботи. Тож, тут  створені всі умови  для  того,  щоб діти могли тренуватися  та показувати командами свої  результати.

Участь взяли понад 300 спортсменів не тільки  з  міста, а й з області.

Наталія Беседа, декан факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:

- Ми раді,  що  для проведення  змагань  з чирлідингу  обрали  саме наш університет, оскільки в університеті  створена  потужна спортивна  база  і вже неодноразово відбуваються змагання  з чирлідингу. Особливу увагу  розвитку підтримки учнівського і студентського спорту  в університеті і в Полтавській  області приділяє Володимир Олександрович  Онищенко – наш ректор.  

Беруть участь у змаганнях і ось ці дівчата.  

Ангеліна Телефанко, учасниця:

- Мені  цей вид спорту подобається  тому  що я люблю їздити на змагання ,  отримувати нагороди і брати участь у змаганнях.  

Поліна, учасниця:

- Мені  дуже  подобається ним  займатися  тому що  я тримаю себе у формі, він  допомагає мені  бути  здоровою  і  мені  дуже подобається.  

Виступали як новачки, так і  професіонали.

Заступник начальника управління-начальник  відділу з питань  фізичної культури та спорту управління  у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА  Михайло Габар  розповідає, - з кожним роком зростає зацікавленість саме цим видом спорту.

Михайло Габар, заступник начальника управління - начальник  відділу з питань  фізичної культури та спорту управління  у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА:

- Є відбірковим  до Чемпіонату  України,  змагання  відбудуться  в місті  Харків  і за результатами  змагань, які відбуваються у цьому  залі  буде сформована  Збірна команда області, яка буде представляти  Полтавщину на цих змаганнях. Діти - це наше майбутнє  покоління,  з них потрібно  зліпити те,  що  хочемо бачити у майбутньому, такі  змагання,  як  чирлідинг – культура, краса, гармонія поєднується.  

Чирлідинг з кожним роком розвивається та набуває популярності. Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» давно співпрацює з Полтавською обласною федерацією чирлідингу і підтримує розвиток спортивного руху в області.

Сергій Синиця,  Президент Полтавської обласної федерації чирлідингу:

-  Ректор  Полтавської політехніки  імені  Кондратюка впроваджує всі  види спорту, які пов’язані і з студентством, і  з школярами. Збільшується  кількість  учасників. Полтавська  обласна федерація  має  своїх спортсменів і найвищого ґатунку і  на рівнях школи,  що дуже  для нас  важливо.  

Університет не вперше проводить подібні заходи за
сприяння ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професора Володимира Онищенка, який очолює відокремлений підрозділ ВГО «Спортивна студентська спілка України» та Українську федерацію учнівського спорту в Полтавській області.