Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Мешканці будинку на Європейській побоюються лишитись без газу
592

Мешканці будинку на Європейській побоюються лишитись без газу

Мешканці багатоповерхівки по вулиці Європейська хвилюються через те, що можуть залишитись без газу. Любов Миколаївна проживає тут уже 50 років. Каже, - жити без блакитного палива буде складно.

Любов Кормилич, мешканка будинку: 

- А як же без газу. І їсти приготувати і покупатись, дуже хвилюємось. Ніколи у нас не відключали, завжди було нормально, завжди харашо. Що це за видумки, хто це таке придумав. Я вважаю, це треба відмінити і нікому це не треба.

Лідер партії «За простих людей» Сергій Каплін зустрівся з власниками квартир багатоповерхівки. Проінструктував що робити, коли безпідставно хочуть відключити від газопостачання.

Сергій Каплін, лідер партії «За простих людей»: 

- «Полтавагаз» хоче продовжувати здирати одну за другою шкуру простого полтавця. Реально озброюємо людей документами, які будуть допомагати цим людям захищатися. Це перш за все, заява у поліцію, акт-претензія, зразок позову до суду, скарга НКРЕКП до Києва.

Сергій Каплін переконаний, - байдужих полтавців немає. Люди виходять зустрітись, попри складні погодні умови, щоб об`єднатись з іншими у боротьбі проти «Полтавагазу» й інших монополістів.

Сергій Каплін, лідер партії «За простих людей»:

- У черговий раз звертаюсь до «Полтавагазу». Майте на увазі, що кожна людина, кожна сім`я буде підготовлена до зустрічі з вами. І ви матимете справи в судах, кримінальні провадження і відповідатимете за кожен свій не законний крок.

Натомість у «Полтавагаз» запевняють, - мешканцям будинку хвилюватись немає причин.

Ольга Артеменко, прес-секретар «Полтавагаз»:

- Щодо цієї адреси, звернень не було абсолютно ніяких. Якщо були оголошення розклеїні, ми уже давали інформацію про те, що оголошення ці розклеювали не ми.

Сергій Каплін планує обійти 250 дворів і підготувати всіх полтавців до захисту своїх прав.