Програма «Життя міста»

У розділі: 20611 відео | АрхівRSS
Автор музики Михайло Джаман зустрівся зі слухачами
686

Автор музики Михайло Джаман зустрівся зі слухачами

Автор музики та вокаліст Михайло Джаман зустрівся зі слухачами. Він завітав до обласної бібліотеки ім. Котляревського. Презентував 3 збірки пісень: «Освідчення», «Хай не старять вас роки, дорогі мої батьки», «Популярні українські народні пісні Покуття» та заспівав.

Михайло Джаман, автор музики:

- Я родився в такому краї Покуття, це Івано-Франківщина, де всі співають від старого до малого. Співають на похоронах, на весіллі. Я якщо не заспіваю, то я захворію. Я не можу просто без пісні. Напевно набрався досвід того, що я 9 років грав весілля.

Михайлу Джаману допомагає створювати музику працівник Полтавського міського будинку культури Сергій Яковенко. Він прийшов на зустріч підтримати товариша та акомпонувати на баяні.

Сергій Яковенко, баяніст:

- Допомагаю підчистити, скласти нормально розмір. Я бажаю тільки гарно донести до глядача свої пісні, щоб люди зрозуміли. Він дуже хвилюється.

Михайло Джаман лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів художньої самодіяльності, автор музики та виконавець пісень, а також доктор економічних наук, професор та академік та майстер спорту бойового самбо.