Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Цьогоріч на Полтавщині планують створити нові культурно-мистецькі проєкти та залучити більше туристів
530

Цьогоріч на Полтавщині планують створити нові культурно-мистецькі проєкти та залучити більше туристів

2019 рік став для Полтавщини вагомим у сфері культури: за цей час презентували чимало здобутків області в Україні та поза її межами, - у місті відбулася колегія Департаменту культури і туризму облдержадміністрації.

Валентина Вождаєнко, директор Департаменту культури та туризму Полтавської ОДА:

- Знаковим тим, що розпочалися великі проєкти, знаковим тим, що розпочалися великі культурно-мистецькі заходи, вперше у 2019 році за три квартали по підведенню статистичних підсумків тодішнього Мінекономіки департаменту туризму ми зайняли третє місце по показникам внутрішнього туризму.

Саме такі здобутки зобов’язують працювати краще і переконувати всіх, , що регіон цікавий не тільки в туристичному, а й культурно-мистецькому напрямку, - переконана Валентина Вождаєнко. Додає, - у 2020 році полтавців чекають нові обласні фестивалі.

Валентина Вождаєнко, директор Департаменту культури та туризму Полтавської ОДА:

- Ті фестивалі, які в тому році виграли гранти ми їм даємо статус обласного і Опішня Сливафест і чарівна симфонія козацтва, Полтафестглобино - ці всі нові проєкти, які будуть іти. Тим більше ми очікуємо, що депутатський корпус підтримає і в нас зайде унікальний Міжнародний проєкт Гоголь-фест.

Залучати якомога більше туристів на Полтавщину, - одне з завдань, яке постає перед керівниками відділів культури, установ та закладів культури і туризму.

Євген Пілюгін, голова Полтавського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України:

- Ми виставлялися минулого року в Іспанії, Італії у Прибалтійських країнах, по Україні, так що у нас був дуже плідний рік. Ми будемо і надалі так працювати, тому що серед наших професійних майстрів є підростаюча зміна.

Голова Полтавського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Євген Пілюгін говорить, - Полтавщині є чим пишатися та що показати, тож в цьому році прагнуть до ще більших здобутків.