Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Без газу опинились мешканці одного з будинків по вулиці Сінній
564

Без газу опинились мешканці одного з будинків по вулиці Сінній

Без газу опинились мешканці одного з будинків по вулиці Сінній. Кажуть, - без блакитного палива живуть 3 тижні. Про відключення ніхто не попереджав, а за відновлення вимагають гроші.

Ніна Лоєнко, мешканка будинку: 

- Сказали витік газу у магазині поряд. Ходили у Полтавагаз. Вони спираються на те, що ми самі повинні збирати гроші і потім давати, вони будуть ремонтувати. Коли спитали скільки ми будемо давати, вони сказали може кожна квартира і вкладеться у тисячу, а може і ні.

Полтавці продовжують, - поки немає газу частіше користуються електроприладами. Страшно і дивитись на рахунки за світло. Особливо важко сім‘ям з малечею. У «Полтавагаз» підтверджують, що вимкнули постачання у цьому будинку. Проте за словами працівників, звернення про відновлення не було. Його може подати лише балансоутримувач.

Ольга Артеменко, прес-секретар «Полтавагаз»: 

- За даною адресою до аварійно-диспетчерської служби надійшла заявка про витік газу на внутрішньо-будинковому газопроводі. Згідно правил безпеки газопостачання розподіл природного газу по даному газопроводу було припинено шляхом встановлення інвентарної заглушки. Ніхто знову ж таки не звертався з проханням про відновлення. Будинок на балансі ЖЕО 2.

Допомогти мешканцям обіцяє лідер партії Простих людей Сергій Каплін.

Сергій Каплін, лідер партії Простих людей:

- Ми негайно звертаємось до нацполіції з відповідним зверненням від кожної родини. Ми передали туди пакет документів, зі скаргою до НКРЕКП, з актом претензії безпосередньо до організації, яка постачає газ «Полтавагаз». Якщо Полтавагаз протягом кількох днів не виконає всі дії, які передбачено законом, договором, ми будемо разом звертатися до суду і вимагати відшкодування.
На думку Сергія Капліна, є підстави, аби націоналізувати «Полтавагаз».

Сергій Каплін, лідер партії Простих людей:

- Восени буде нове керівництво міста. Я думаю, новий мер, господар міста має сісти за круглий стіл і домовитися, що вони беруться за голову і не грають по таким дикунським правилам із споживачами. Якщо цього не буде зроблено, новий міський голова повинен прийти у кожен двір, під‘їзд, зібрати підписи і вимагати від верховної ради прийняти закон про націоналізацію «Полтавагаз». І я переконаний, що це зробити абсолютно реально і просто.
Лідер партії Простих людей запевняє, - спільними зусиллями з мешканцями уже домоглися відновлення газопостачання у будинках по вулицях Стрітенська, Огнівська та провулку Клубний.