Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Контейнерний майданчик на Огнівській обійшовся Полтаві у 170 тисяч гривень
560

Контейнерний майданчик на Огнівській обійшовся Полтаві у 170 тисяч гривень

По вулиці Огнівській шість комунальники встановили новий контейнерний майданчик. На сайті Прозорро вартість робіт по цьому об’єкту складає 170 000 гривень. Депутат міської ради Віталій Павлій, зробивши елементарні підрахунки вартості матеріалів та робіт по монтажу конструкції, заявляє, - при найдорожчих підрахунках цей майданчик вартує не більше 100 000 гривень. Не важко здогадатися, куди лягла різниця у 70 000 гривень.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- Команда Шамоти-Удовіченка продовжує діяти. Налагоджена схема заробляння грошей наяву! На цей майданчик витрачено бюджетних коштів 170000 гривень, але реальна його вартість не перевищує 100 тисяч гривень.

Мешканці, почувши вартість конструкції, шокуються. Кажуть, набридло, що прості люди перебиваються, виживають практично, а чиновники крадуть при зарплатах у 50 000 гривень.

- 170 тисяч! Какие тут 170 000, я не представляю, что такую сумму можно использовать на контейнерний этот.я считаю это завышенная сумма. Деньги должны, для города что то нужно делать!

- Если оно коштуе зовсім мало, а таку суму тратять, лучше б вони ше шось зробили на ті гроші. Прості люди, блін, еле-еле перебиваються.

- Так їм все ж мало, чим більше-тим більше ж хочеться, понімаєте!

- Їх треба гнати у три шиї, так як ми ішачили раніше ,скільки пережили, і війну і відстраювали все на світі, копійки получали… Премії, за шо?

- Значить украли чуть-чуть, но то естественный процес на Украине, все воруют, надо наказывать за это... Вони получають там по 50 000, а за что, непонятно.

Полтавці переконані, - Полтаву можна зробити комфортною, тільки якби чиновники менше крали.