Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
У Полтаві нагородили військовослужбовиць, правоохоронців та вчителів майбутніх військових та працівниць воєнних госпіталів
559

У Полтаві нагородили військовослужбовиць, правоохоронців та вчителів майбутніх військових та працівниць воєнних госпіталів

Урочистості з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир провели в обласному театрі імені Гоголя. Там нагородили військовослужбовиць та правоохоронців. Серед відзначених Світлана Крикля. Каже, - пішла в армію по стопах мами.

Світлана Крикля, старша солдатка ЗСУ:

- З дитинства хотіла або у поліцію піти, або в армію. Оскільки у мене мама була прапорщиком, на зоні служила. Військовою була. Мені це подобалось. Пішла теж в армію. Уже 4 роки служу. Зазвичай кажуть, чоловіків багато у частині, у нас на даний момент складається, що жінки більше йдуть воювати.

Ще одна з відзначених на святі викладачка військового коледжу Тетяна Стасюк. Вчить студентів фізики. Говорить, - дівчата навчаються разом з хлопцями на рівних умовах.

Тетяна Стасюк, викладачка військового коледжу сержантського складу імені Героїв Крут:

- Займаюся вихованням і навчанням підростаючого покоління у такому важливому навчальному закладі як військовий коледж. Ну і зокрема в часи для нашої країни, це безумовно досить важливо і неоціненно. Навіть займатися підготовкою таких дітей, які у формі, потім із зброєю в руках захищають територію нашої країни.

Крім нагородження для присутніх у театрі зіграв оркестр.