Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
У Полтаві відкрили центр допомоги вагітним
1181

У Полтаві відкрили центр допомоги вагітним

У Полтаві відкрився центр допомоги жінкам, які опинилися в складних життєвих обставинах в період вагітності. Проєкт «Life Центр» реалізується завдяки зусиллям волонтерів, меценатів та спонсорів із США та України. Це й психологічна, і медична підтримка - все, щоб жінка у важкій ситуації, не переривала через це вагітність.

Надія Гординська, засновник організації «Збережи Життя»:

- Вони можуть потелефонувати по телефону довіри тоді отримає допомогу психолога , якщо вона знаходиться у важких матеріальних обставинах, у нас є різні програми, може їх проходити і отримувати матеріальну допомогу , психологічну підтримку. Післяабортна програма, також ми працюємо з жінками, які приймали аборт.

Головна мета - змінити негативний тренд в Україні зі зниження рівня народжуваності, числа неблагополучних сімей та збільшення абортів, - говорить директор Полтавського «Life Центру» Олена Пчелякова.

Олена Пчелякова, директор Полтавського «Life Центру»:

- Вихід є, у якій би ситуації вони б не опинилися , щоб вони пам’ятали, що вони не одні і у них є підтримка. Можна з будь-якої ситуації знайти вихід. Фінансування іде за рахунок меценатів України із Америки.

«Life Центри» допомоги вже діють в Чернівцях, Луцьку, Запоріжжі, Одесі, Гданську. Тепер такий є і в Полтаві.