Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
12 березня мешканцям багатоповерхівки на Стрітенській, 10 вимкнули газ
542

12 березня мешканцям багатоповерхівки на Стрітенській, 10 вимкнули газ

Полтавці, що мешкають за адресою Стрітенська, 10 говорять, - учора , 12 березня, в обідній час, відключили без попередження блакитне паливо.

Світлана Масліва, мешкає за адресою Стрітенська, 10:

- Я посмотрела в окно, смотрю написано Газ. Я подхожу говорю, - на каком основание отключен газ? «Здесь утечка, вот на синей трубе». А я говорю основание кто-то заявлял, дайте документы какие-то, сказали: - «Ничего нету нам девочки позвонили сказали что утечка. Я говорю как вы туда зашли там забор, это частный двор , он: «Мы нечего не знаем». А я говорю: «когда включат?», он сказал: « звоните на Сенную». Мы туда позвонили на несколько телефонов звонили, там сказали все, что никто не знает, никто не отправлял, никакой утечки не было.

Не більш обурені й інші мешканці приватного будинку.

Ірина Полянська, мешкає за адресою Стрітенська, 10:

- Ніякої заяви з нашого боку не було. Ви зробили - скажіть своє прізвище, кожна дія має своє прізвище. Ви брешете, мені ніхто не відповів. Ми сидимо у холоді, без води і я ще хочу сказати , коли закінчиться цей беспредел.

Олена Дмитренко, мешкає за адресою Стрітенська, 10:

- У всіх опалення приватне, АГВ, пічне опалення, колонки, газові пічки. Яка була підстава, вони пояснили, що у вас хтось написав заяву у якій нібито витік газу йде, але з наших мешканців ніхто заяви не писав. Потім в Полтавгаз зателефонували нам сказали, не переживайте ми тут у вас усунемо ушкодження і завтра на 9 годину, тобто, сьогодні, щоб усі мешканці були для того, щоб перевірити прилади. Без 10 9 всі були тут - нікого немає.

У прес-службі Полтавагаз нам пояснили - будинок відключений від газу через аварійний стан.

Ольга Артеменко, прес-секретар АТ «Полтавагаз»:

- Через те, що працівники АТ Полтавагаз виявили на внутрішньо будинковому газопроводі витік і згідно законодавства газопостачання було припинено шляхом встановлення інвентарної заглушки. Для того, щоб газопостачання відновили ми чекаємо заявку від балансоутримувача в даному випадку ЖЕО-2, до цього вони повинні усунути аварійні ситуації, тобто, провести ремонтні роботи і надати доступ до приміщень, до квартир, де знаходяться газові мережі.

Лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін переконаний, - підприємство робить так навмисно, щоб потім з містян вимагати гроші.

Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»:

- Тут живуть літні люди, це пам’ятник культури, будинок, який внесений в реєстр Юнеско, тут народився наш видатний полтавець Вайнгорт. Це геноцид з боку Полтавагаз, реальний геноцид і Полтавагаз діє, як справжні терористи. Полтавагаз самі телефонують собі і повідомляють про порушення порядку газопостачання, про витік начебто газу, про необхідність якогось ремонту на території того чи іншого будинку, виключають потім же цей будинок, проникають потім незаконно на приватну територію людей і потім з людей вимагають побори по 450 гривень з кожної квартири і потім вимагають взяти на баланс або заключити угоду на обслуговування оцих зовнішніх газових мереж, щоб по сто, двісті тисяч гривень з кожної п'ятиповерхівки, дев ятиповерхівки драти кожного року.

Місцеві викликали поліцію, щоб ті зафіксували незаконне відключення.