Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Полтавці обурені швидкісним зростанням цін на продукти
539

Полтавці обурені швидкісним зростанням цін на продукти

Упродовж останнього тижня у продуктових супермаркетах та магазинах пішло стрімке зростання цін на продукти. Гречка, рис та «борщовий набір» зріс у ціні у два рази. Люди невдоволені таким швидкісним зростанням цін, адже у такий для країни не простий час повинен бути контроль.

- Крупи подорожчали. Цибуля подорожчала, це бачила. Була 8 стала 15 з чимось. Коли рис був 18 гривень, зараз 25 - 800 грам.

- Они по чуть-чуть рас тут, сов сем по чуть-чуть. Я не самый кабы нищий уровень населения, но тем не менее, я прекрасно понимаю, что масса людей, которые ужились уже очень много лет, от зарплаты, до зарплаты, то когда их сейчас лишили этой зарплаты, либо она например уменьшилась, а как им выживать.

- Одни почему-то понимают эту обстановку и помогают, а другие цены поднимают, то на рубль, то на два.

- Та який рубль, цибуля була 7-9 гривень, тепер 25. Це рубль, це вообще жах.

- Мало того, что они только работают, а цены поднимают, а другие вообще закрылись и держат убытки, а они ж таки торгуют, у них же прибыль идет.

Одна із причин швидкісного зростання цін, це закриття продуктових ринків. Хоча постановою Кабміну закриття продуктового ринку не передбачено, це рішення прийняла міська рада. Підприємці обурені - запитують, що сказати дітям, коли ті проситимуть їсти, але Олександр Шамота, зазначив компромісу не буде.

Підприємці, говорять - будуть звертатися з позовом до суду, а ще краще до самого президента, адже такі дії влади вважать не правомірними.