Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
На сайті міськради не публікують петицію з вимогою до посадовців скасувати їх високі зарплатні та премії
501

На сайті міськради не публікують петицію з вимогою до посадовців скасувати їх високі зарплатні та премії

Декілька днів пройшло відколи лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін подав петицію з вимогою до посадовців скасувати їх високі зарплатні та премії, зокрема, до Олександра Шамоти та представників команд «Рідне місто», «Батьківщина» та «Свобода». Але та не з’явилася на сайті міськради. Сергій Каплін говорить: проти високих зарплат чиновників, тим паче в умовах карантину через смертельний коронавірус.

Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»:

- Щоб вони відмовилися від своїх захмарних п’ятидесяти, семи десяти, стотисячних заробітних плат та премій. Від них ні слуху ні духу. Більше того вони дали розпорядження своїм службам, які теж отримують колосальні гроші у 30, 50 тисяч гривень у цей час без затримки не реєструвати нашу петицію про зменшення заробітних плат і утримання міської і районних рад.

Зараз багато містян втратили робоче місце і зарплатню, - зауважує Сергій Каплін.

Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»:

- Це Олександр Шамота та його заступники, які отримують колосальні зарплати і це видно з їх мільйонів, які вони відобразили у себе у деклараціях. Шамота тільки задекларував півмільйонну заробітну плату. Вдумайтеся, 500 тисячну заробітну плату. Ці гроші потрібно направити простим людям, дати в руки ті фінанси, хто сьогодні немає зарплати, немає пенсії, соціалки.

Лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін говорить, - буде продовжувати боротися з монополістами та допомагати простим людям.