Програма «Життя міста»

У розділі: 20611 відео | АрхівRSS
На час карантину повірка приладів обліку води не проводиться - "Полтававодоканал"
1412

На час карантину повірка приладів обліку води не проводиться - "Полтававодоканал"

До служби обліку та реалізації «Полтававодоканалу» почастішали звернення та запитання від споживачів щодо порядку проведення повірки лічильників води у період карантину. «Полтававодоканал» повідомляє, - з метою мінімалізації ризику поширення коронавірусу, повірка приладів обліку води, не проводиться.

Сергій Омельченко, головний фахівець зв’язків з громадськістю КП «Полтававодоканал»:

- Для тих споживачів, у яких термін дії повірки приходиться на час карантину, ми термін подовжуємо і нарахування будемо здійснювати із показників цих лічильників. Якщо ваш лічильних знаходить на повірці він роз пломбований, то ми будемо нараховувати людям по обсягам середньомісячним.

По закінченню карантину повірка приладів обліку буде виконана у найкоротший термін після попереднього узгодження із споживачем. «Полтававодоканал» просить громадян бути свідомими та вчасно сплачувати рахунки. 

Сергій Омельченко, головний фахівець зв’язків з громадськістю КП «Полтававодоканал»:

- Нагадуємо, що всі операції зв’язані з передачею показників та оплатою можна здійснити онлайн. Ми будемо вдячні вам, за своєчасну оплату наших послуг.

Зробити це дуже легко, вам просто потрібно зайти на офіційний сайт «Полтававодоканалу», потім перейти до розділу «ОПЛАТА ОНЛАЙН», у цьому розділі ви зможете легко та швидко сплатити за послуги із картки будь-якого банку, зручного для вас. Також споживачам буде приходити СМС-сповіщення із сумою, яку необхідно сплатити за послуги.