Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
В неділю на майдані Незалежності пройшло  третє народне віче
328

В неділю на майдані Незалежності пройшло третє народне віче

Вже третій тиждень в Україні тривають протести і щонеділі у Києві відбуваються народні віче. Сьогодні на марш зібралося за різними оцінками від 20 тисяч як повідомляють російські змі до понад мільйон осіб - говорять представники опозиції.
Якщо під час першої акції протесту люди вийшли на Майдан натхненні, в ейфорійному настрої щось змінити в Україні, то 1 грудня ця ейфорія змінилася озлобленням на владу через силовий розгін Євромайдану та побиття студентів. Під час третього народного віче мітингувальники були здебільшого спокійні, рішучі й впевнені у своїй перемозі.
Загалом атмосфера у наметовому містечку, на майдані , не зважаючи на мороз - тепла - говорять учасники акції протесту - представники полтавської міської організації Всеукраїнського об"єднання Батьківщина, відчувається дух взаємної підтримки та братерства. Радісно від того що в Україні народжується громадянське суспільство, яке відстоює свої права. Влада - переконаний Олег Пругло - один з співорганізаторів поїздки полтавської делегації на майдан - повинна прислухатися до вимог народу.

 Олег Пругло
заступник голови Полтавської обл. організації ВО "Батьківщина"
"Подивіться скільки нас багато..."

Виступили на віче лідери опозиції та громадські діячі. Резолюція маршу мільйону - ультиматум президенту України:
звільнення політв’язнів, відставка уряду і дострокові вибори. На роздуми президенту дали дві доби.