Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
прес-конференція  Катерини Клавдієвої
199

прес-конференція Катерини Клавдієвої

В Полтавській області в першому півріччі поточного року чисельність зайнятого населення у віці від 15 до 70 років у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилась на 0,6 тисяч осіб і становить 649 тисяч, розповідає Катерина Клавдієва, директор обласного центру зайнятості.

Катерина Клавдієва, директор обласного центру зайнятості
"Якщо на 1 грудня минулого року рівень безробіття був 2,3% то в цьому році 2,2 %"

Проводиться в області й активна робота з розвитку законодавчої бази, яка спрямована на стимулювання працевлаштування соціально незахищених категорій населення. Так, зараз розробляється відповідна законодавча база для фізичних осіб, що започатковують власну справу та потребують додаткового фінансування.

 Катерина Клавдієва, директор обласного центру зайнятості
"Можливість отримання додаткового кредитування до 50 тисяч грн.. тобто без відсотку , за кредит будемо погашати ми. Це є така законодавча ініціатива , вона зараз обговорюється на всіх законодавчих рівнях. "

Також визначені перспективні завдання на наступний рік, серед яких легалізація трудових відносин, підвищення рівня конкурентоспроможності на ринку праці та стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць.