Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Студенти Полтавського національного технічного університету отримали звання молодшого лейтенанта
282

Студенти Полтавського національного технічного університету отримали звання молодшого лейтенанта

Випускникам Полтавського національного технічного університету присвоїли звання офіцерів запасу. Молодих людей нагородили та привітали працівники військової кафедри університету у день Збройних сил України.

Анатолій Мартиненко, проректор з науково-педагогічної роботи та корпоративного управління ПНТУ
«У цьому році 128 студентів університету отримали погони молодшого лейтенанта запасу. Вони успішно пройшли підготовку і склали випускні іспити.»

Попри те, що новоспечені офіцери вивчали військову справу у Харківському університеті повітряних сил і Київському військовому інституті телекомунікації та інформатизації, заняття для них проводили педагоги технічного університету. На базі вишу є все необхідне - готувати захисників вітчизни на високому рівні дозволяє сучасна матеріально-технічна база. Полтавські студенти кажуть: тішить те, що є можливість пройти повноцінний курс, майже не виїжджаючи з Полтави.

«Нам надали можливість пройти курс військової підготовки офіцерів запасу, не виходячи зі стін університету. Це дало багато плюсів, адже це дуже зручно.»

«Протягом 2 років нас навчали викладачі університету й офіцери, давали знання необхідні, які знадобляться нам у подальшому, готували до військових зборів, які проходили влітку.»

Молодших лейтенантів зі сцени привітав ректор навчального закладу Володимир Онищенко. А студенти у свою чергу подарували йому фотоальбом, присвячений військовим зборам. Після цього подяки від керівництва ПНТУ отримали працівники військової кафедри. Нагородили грамотами і найсумлінніших студентів - за високі досягнення у навчанні. Далі на присутніх чекав святковий концерт - молоді офіцери продемонстрували, що вміють не лише вправлятися зі зброєю, а й непогано співати