Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У будинку на Баленка, 9 нарешті відремонтували ґанок
545

У будинку на Баленка, 9 нарешті відремонтували ґанок

Замість старих залізобетонних конструкцій, які сипалися на очах, - охайний та безпечний ганок. Мешканці п’ятиповерхівки, що проживають по вулиці Баленка, 9 нарешті з відремонтованим ганком. Розповідають, - зверталися раніше до представників міської влади - у відповідь же одні обіцянки.

Марина Даценко, мешкає за адресою Баленка, 9:

- Ніхто все рівно нам не допомагав. Нам говорили, щоб ми створювали ОСББ, але заради цього з мешканцями похилого віку - це зараз неможливо. Листи писала на Чепурка. Закладено бюджет на 2020 рік і ми вам допоможемо і потім 2020 рік і нам ніхто не збирався навіть допомагати. У міській раді нам відповідали, що вони не можуть - це співвласність мешканців будинку і ми повинні його ремонтувати самостійно.

Допоміг відремонтувати ганок представник команди Андрія Матковського депутат Київської районної у місті Полтаві ради Олексій Грінченко, - розповідають місцеві.

Марина Даценко, мешкає за адресою Баленка, 9:

- Ми дуже хвилювалися за наших дітей, за наших пенсіонерів, людей похилого віку тому що він розпадався , міг впасти на голову. Ми чекали від погоди, не дай Боже дощ, вітер, сніг обвалу. Тепер ми щиро вдячні за те, що є така краса. Нам перекрили ганок, змонтували так, що він буде триматися кучі, ну і підбілили, підкрасили, під шпаклювали.

Софія Тимошенко, мешкає за адресою Баленка, 9:

- Виходили і дивилися чи на голову не падає. Тепер, дякую, йдеш і не боїшся, що воно впаде на голову.

Олексій Грінченко говорить, - це пріоритет у команді Андрія Матковського допомагати тим, хто цього потребує, адже, це важлива соціальна відповідальність.

Олексій Грінченко, депутат Київської районної у м. Полтаві ради:

- Он был аварийный, в ужасном состоянии , несу грозу жизни людей. В конце 2019 года стало понятно, что никто ничего делать не будет. Принял решение, что так как обещал, - помочь с ремонтом даного козырька.