Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
На відремонтованій за 40 мільйонів гривень дорозі по вулиці Огнівській з'являються ями
623

На відремонтованій за 40 мільйонів гривень дорозі по вулиці Огнівській з'являються ями

Яма, що по вулиці Ковпака не огороджена від людей, та навіть не помічена ніяким знаком. Мешканці міста говорять, - таке провалля небезпечне для людей, якщо вдень ти його бачиш і обходиш, то вночі можна не побачити і просто провалитись, та хто ж буде відшкодовувати збитки.

- У нас же выделяют средства, что бы улучшить условия в городе, обычных граждан. Но как видим, это все мимо проходит куда-то, скорее всего в карманы. Так я думаю. То есть кто-то может и провалиться и повредить, и никто ж не будет выплачивать потом компенсацию. Поэтому, я считаю работа ни о чем, как говорят.

- Звичайно, що не гарно, якщо є провал. Не гарна, може ж і вночі туди хтось попасти случайно , і дитина може шурхнуть. Канєшно, шо це дуже опасно.

Жителі міста обурюються такою безгосподарністю. Схожа ситуація і по вулиці Огнівській, але там у яму можуть влетіти уже водії. На відремонтованій практично декілька місяців назад за 40 мільйонів гривень дорозі з'являються небезпечні ями, ремонтних робіт по гарантії й досі немає, говорить депутат міської ради Віталій Павлій.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- 2017 рік, Мамай виділяє 200 тисяч гривень, на поточний ремонт вулиці Огнівської, але це питання не вирішує. 2018 році, Мамай оголошує тендер на капітальний ремонт вулиць Огнівської та Колективної на 30 мільйонів гривень, але не встигає реалізувати цей проект. І в гру вступає, його кращий учень Олексій Чепурко, який вирішує, що цього буде замало і оголошує тендер на 40 мільйонів гривень. Команда Удовіченка, Шамоти та Батьківщини продовжує успішно освоювати наші із вами гроші.

Як будуть вирішувати питання стосовно ям по вулицях Ковпака та Огнівській, дізнатися у профільного заступника міського голови із питань ЖКГ Олесія Чепурка, нам наразі не вдалося.