Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Золоте прибирання: 250 мільйонів гривень на чистоту у місті
412

Золоте прибирання: 250 мільйонів гривень на чистоту у місті

Золоте прибирання - так між собою полтавці називають роботу комульників міста, адже місцева влада виділила на нього цьогоріч понад 250 мільйонів гривень. Але замість прибраних та чистих вулиць, бордюрів та дворів, мешканці споглядають на недопалки, голки із шприців, папірці та бруду по коліна.

- Я в себе біля дому і то, того не бачу, мусорка приїжає, ну уборки біля дому я її не бачу. От хай вони найдуть уборщицю, яка прибає біля дому. Бумажок повно, мусора повно, а її немає.

- Отака у нас влада значить. Ми вражаємось, не тільки оце тут, а в дворах шо у нас робиться. Канєшно ми, не в восторгі от цього, від нашої влади.- Я от таких смітників, ну просто шаленію. Апельсини, банани, шприци так це взагалі я не розумію. От така у нас влада, я так думаю. Така у нас влада, як з нею боротися, у мене рецепту немає.

- Мені кажеться не видно виділених коштів, моя думка.

- Та погана думка, того шо харьковчанам віддали все, а вони нічого не роблять. Тільки гроші крадуть.

А от на своїй сторінці у фейсбуці представник команди Удовіченка Олексій Чепурко звітує - у місті активно наводиться лад. Де той лад наводиться не зовсім зрозуміло, напевне, там, де живуть міські високопосадовці чи їхні родичі - поділяє невдоволення полтавців і депутат Полтавської міської ради Віталій Павлій. Говорить, - тодішні очільники міста розбазарювали бюджет, а нинішні керманичі їх перевершють.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- Мамай 8 років, знищував ШЕД і все таки знищив його. Прибирання міста стало під сумнівом, але Чепурко гідний його учень пішов далі. Мало того,що він заключив договір на прибирання міста понад 250 мільйонів гривень та ще й придбав техніки комунальної, яку за копійки віддає в оренду харків’янам. На сьогодні прибирання міста є золотим, але ми бачимо, що навіть золота не вистачає, щоб місто було чистим. Команда Удовіченка, Шамоти та Батьківщини продовжує діяти та розпилювати бюджет міста Полтави.