Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Чергову партію медзасобів Інфекційній лікарні передали перші особи футбольного клубу "Ворскла"
604

Чергову партію медзасобів Інфекційній лікарні передали перші особи футбольного клубу "Ворскла"

Керівний склад ФК "Ворскла" вкотре навідав обласну інфекційну лікарню з черговим траншем такої важливої під час пандемії коронавірусу допомоги від компанії FERREXPO - генерального спонсова ворсклян. 

Олег Лисак, віце-президент ФК "Ворскла":

- На сьогодні Цей автобус уже здійснив - це третій заїзд до лікарні обласної, в Кременчуці були, в Горішніх Планях. До цього ви знаєте ми передали сюди респіратори. Хочеться подякувати компанії Ферекспо, яка допомагає людям, які живуть в Полтавській області. 

Чергову партію медобладнання інфекційній лікарні передали перші особи клубу, а також керівники області та профільного департаменту. Губернатор олег Синєгубов наголосив - це вже третій візит ворсклян, зокрема до обласної інфекційної лікарні. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Загальна сума, на яку поставлено 21,5 млн. І це, як обіцяє компанія Ферекспо - лише початок. Кошти є. Потрібно лише знайти де це купити, бо все це дефіцит, як і в усьому світі.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Полтавщини:

- Тут 21 найменування продукції. Мед. Продукція вкрай потрібна. І підтримка крупних компаній - це дає нам можливість рухатися і розвиватися. Надавати якісні медичні послуги. Це для нас надзвичайно є важливим. 

Матеріали, отримані лікарнею, вкрай потрібні - відзначив Олег синєгубов. Адже дозволять здійснювати набагато більше тестувань потенційних хворих на коронавірус. Відтак, ефективніше боротися із небезпечною недугою. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Ми тестування тільки будемо збільшувати. Якщо ми на початку боротьби мали можловивість робити лише 24 ПЛР тести, то вже з настквного тижня більше 200. Тобто, ми ці потужності збільшуємо і завдяки таким поставкам.

Це третій вантаж допомоги футбольного клубу «Ворскла» обласній інфекційній лікарні. До цього привозили монітори пацієнта, інфузійні насоси, рукавички та фільтрувальні маски висого ступеню захисту. Наступне надходження найнеобхіднішого ворскляни пообіцяли вже цього тижня.