Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
П'ятий рік влада не може відремонтувати пішохідний міст у селищі Рибці
622

П'ятий рік влада не може відремонтувати пішохідний міст у селищі Рибці

Незручний та небезпечний, - таким називають місцеві пішохідний міст, що знаходиться у селищі Рибці. Заржавілі перила та місцями брак деталей огорожі, а це з легкістю дозволяє впасти у ставок, що поряд. Місцева 75-річна мешканка Рибців Ольга Іванівна скаржиться, - взимку ще гірше, підсковзнутись - не проблема.

Ольга Одарюк, місцева мешканка:

- Опасно для дітей та й дорослому піди вночі можеш впасти. Діти, первачки скільки вулиць туди і йдуть до школи діти, батьки бояться їх впускати. В минулому році жінка впала, лежала у лікарні. Зверталися і до Мамая, і до Шамоти. Ніхто нічого.

Голова селища Рибців Віталій Павлій говорить, - проблема ще у тому, що саме цей пішохідний міст - шлях і до садочку, і до магазину та й загалом до центру Рибців, де все поряд знаходиться.

Віталій Павлій, голова селища Рибців:

- 2015 рік ми з громадою звернулися до Мамая з проханням відремонтувати пішохідний місточок. Три роки Мамай обіцяє провести ремонт, але так і не зробив. У 2019 році ми звернулися до Чепурка з проханням провести ремонт місточка на що отримали відповідь, якщо будуть гроші, то відремонтуємо, але кожного року грошей не знаходилось. На ремонт доріг у місті виділяється понад 300 мільйонів гривень, але знайти 50 тисяч гривень на ремонт місточка у Чепурка не вдається. Команда Удовіченка, Шамоти та Батьківщини діє там, де можна заробити.

Перспективи ремонту мосту у пресслужбі міської ради не коментують.