Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Дотримання карантинних вимог на ринках контролюватимуть інспектори Держпродспоживслужби
453

Дотримання карантинних вимог на ринках контролюватимуть інспектори Держпродспоживслужби

Ринки відкриються за умови дотримання протиепідемічних вимог, контроль яких забезпечуватимуть інспектори Держпродспоживслужби. Рішення Уряду, яке врегулює роботу агропродовольчих ринків в умовах карантину, планується ухвалити вже у середу. Водночас розглядається питання про продаж фермерської продукції у магазинах.

«Ринки мають великий соціальний ефект. Від них залежать і фермери, і прості люди. Сьогодні спільно з МОЗ вже розроблена концепція безпечного функціонування ринків та механізму впливу на них за недотримання правил. Прийняття цих вимог дозволить до кінця тижня відновити роботу близько 280 ринків по всій Україні», - повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко. 

Зокрема, йдеться про такі протиепідемічні вимоги, як: вимірювання температури, масковий режим, соціальна дистанція, обмежена кількість одночасного перебування покупців, постійна доступність дезінфекційних засобів та ін. 

Для моніторингу дотримання наведених вище вимог на агропродовольчому ринку будуть постійно присутні інспектори Держпродспоживслужби.