Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
З Решетилівки через прилеглі села до лікарень обласного центру курсує автобус
1251

З Решетилівки через прилеглі села до лікарень обласного центру курсує автобус

Іще 2 тижні лишається до завершення офіційно проголошего протикоронавірусного карантину. Іще принаймні 2 тижні громадський транспорт курсуватиме в режимі обмежень. І увесь цей час люди, що живуть у віддалених районах, змушені будуть долати масу перешкод, щоб дістатися куди потрібно. Все б і нічого - карантин, скажете ви. Якби транспорт не потрібен був тим, хто стоїть на передовій у боротьбі із Ковід-19 - медикам, - наголошує лідер Партії простих людей Сергій Каплін. 

Сергій Каплін, лідер Партії простих людей:

- У Полтаві кілька тисяч медичних працівників. Вони працюють в обласних і міських лікарнях. Частина живе не у місті. І змушені пішки, на велосипедах добиратися. І змушені залишатися в лікарнях жити, бо не можуть повернутися додому.

Це ганебно. І ми неодноразово зверталися до міської влади з вимогою організувати транспортування медичних працівників на робочі місця, - розповідає Сергій Каплін. Відповідь була одна - люди тут не прописані, відтак допомоги не буде.

Сергій Каплін, лідер Партії простих людей:

- Я хочу нагадати Удовіченку, Шамоті, депутам, що ці люди лікують ваших земляків полтавцыв, і раптом з вами щось станеться - ця жінка прокинеться і піде рятувати ваші життя.

Не чекаючи владних ініціатив, наша команда, - говорить Сергій Каплін, почала організовувати власні маршрути. Нині вже курсує рейс Решетилівка-Полтава через сусідні села. 

Сергій Каплін, лідер Партії простих людей:

- Я звертаюся до меценатів. фермерів, керівників громад. Прошу сприяти. Кожному медику небайдуже. Прошу приєднуватися до допомоги нашим полтавським медикам.