Програма «Життя міста»

У розділі: 20038 відео | АрхівRSS
Регіони мають до кінця тижня повністю виплатити 300% надбавки медикам, що працюють з COVID-19
569

Регіони мають до кінця тижня повністю виплатити 300% надбавки медикам, що працюють з COVID-19

Усі медичні працівники, які у березні лікували пацієнтів із коронавірусною хворобою, мають отримати 300% доплати у повному обсязі до кінця цього тижня. Відповідне доручення Міністр охорони здоров’я Максим Степанов дав керівникам обласних департаментів охорони здоров’я. Про це він повідомив на щоденному брифінгу.

«Всі без виключення кошти були перераховані Урядом в регіони ще в середині квітня. Для мене неприйнятна ситуація, коли навіть зараз ці виплати не дійшли до медичних працівників. Так само неприйнятною є виплата надбавки не в повному обсязі. До кінця цього тижня місцева влада повинна забезпечити виплату 300% усім медикам, які у березні лікували хворих на COVID-19»,наголосив Максим Степанов.

Голова МОЗ зазначив, Міністерство дало чіткі вказівки та роз’яснення щодо виплати 300% доплати усім медикам, які задіяні у лікуванні хворих на COVID-19. На основі даних від обласних департаментів (які вказали, скільки медиків задіяні у кожному регіоні), МОЗ провело розрахунки щодо необхідної загальної суми і винесло це рішення на засідання Уряду, після чого регіони отримали кошти в повному обсязі.

Разом з тим, Максим Степанов зазначив, що в деяких регіонах почали видавати кошти за погодинну роботу з COVID-19, або шукати зайві коми чи крапки в документах. Очільник МОЗ наголосив, що виплати повинні здійснитися у повному обсязі – це 300%.