Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Полтавська ДЮСШ № 4 залишилися без відремонтованого даху
583

Полтавська ДЮСШ № 4 залишилися без відремонтованого даху

Полтавська ДЮСШ № 4, що по вулиці Пушкіна, 155 залишилися без відремонтованого даху. А все через корупційні махінації міських посадовців, - говорить депутат міської ради Віталій Павлій. Виділено кошти, проведено тендер на ремонт даху і ...скасовано результати торгів, оскільки переможцем стало не те підприємство.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- У цьому році виділено 4,5 мільйони гривень на капітальний ремонт. Об’явили тендер, після торгів перемагає підприємство, яке запропонувало на 600 тисяч гривень менше. Але це підприємство не наближене до голови фракції «Батьківщина» Олега Бєлоножка і не платить «відкати», тому тендер відмінили. Команда Удовіченка, Шамоти та «Батьківщини» продовжує діяти.

Пересічні полтавці вважають, що і цих коштів забагато виділили, якби керманичі міста не дерибанили бюджет - то можна б було відремонтувати ще багато чого необхідного . Але їм просто начхати на місто. 

- Я думаю, что этого много, ну судя из моей специальности, ну здесь в половину дешевле будет. Не выгодно им с этими людьми работать. Либо еще что-нибудь. Почему так происходит, я без понятия.

- Я думаю, що даний момент, це по нинішнім цінам, це навіть багатенько. Я так думаю, трошки завищена.

Як бути дітям та викладачам, які будуть приходити на заняття та у секції, а на їхню голову буде падати дощ або сніг, у пресслужбі міської ради наразі не коментують.