Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
10 років виповнилося благодійній організації «Центр захисту живої природи «Юний європеєць»
548

10 років виповнилося благодійній організації «Центр захисту живої природи «Юний європеєць»

Десять років виповнилося благодійній організації «Центр захисту живої природи «Юний європеєць». Основна її мета - захист тварин , виховання гарного ставлення до них, зменшення популяції гуманними методами, - говорить представниця команди депутата міськради Андрія Матковського Майя Матвеєва. 

Майя Матвеєва, голова наглядової ради ПОБО «Центру захисту живої природи директор БО «Юний європеєць»:

- В 2012 году наша организация инициировала и участвовала в разработке первой городской программе по сокращению популяции бездомных животных гуманным путем. Благодаря этой программе началась стерилизация животных на бюджетные средства. По этой программе было стерилизовано 1819 животных. Мы добились выделения бюджетных средств для содержания животных на пункте временной передержки. 

У 2017 році за ініціативи організації були розроблені основні правила утримання чотирилапих. Один із пунктів - це обов язкова реєстрація домашніх улюбленців.

Олена Тарбеєва, член БО «Юний європеєць»:

- Основываясь на эти правила было открыто первая площадка для выгула домашних животных и также хочу отметить, что осную 2018 года был проведен круглый стол с Нацполицеей области о гуманном отношении к бездомным животным. И позже с той же полицией подписан меморандум о сотрудничестве. 

За ініціативи Юного європейця, у 2018 році міська влада приняла рішення про створення відділу з регулювання кількості безхатніх тварин при КАТП-1628. Окрім цього організація виховує у дітей та молоді добре ставлення до тварин.

Юлія Юрко, волонтер БО «Юний європеєць»:

- Регулярно проводятся беседы в школах средных и высших учреждениях. Мы стараемся воспитывать правильное отношение к животным, сеять доброе, разумное, вечное. Наше дружней командой проведено среди школьников города 17 месячников доброты в результате которых собрано десятки сотен круп и кормов на содержание бездомных животных. 

За ініціативи організації «Юний європеєць» чотри рази Полтаву відвідувала австрійська компанія «4 лапи», яка проводила безкоштовну стерилізацію , вакцинацію собак та кішок. Зробили щеплення й стерилізували 812 тварин. А також організували навчальні курси молодих ветеринарів і ловців. Ще організація проводила благодійні концерти в підтримку тварин. 

Антоніна Полєтаєва, режисер благодійних концертів БО «Юний європеєць»:

- Мы провели за эти десять лет почти 13. На наших благотворительных концертах приняло участвие почти полторы тысячи участников: танцевальных, цирковых, вокальных и хореографических коллективов, 37 солистов и вокалистов, чтецов, побывало на наших концертах 2800 зрителей. 

Досягненням організації волонтери вважають і те, що коти нарешті визнані частиною екосистеми міста. А незабаром за ініціативи "Юного європейця" в Полтаві має з'явитися центр стерилізації. Ділянка під його будівництво вже виділена і оформлена, - говорить депутат міської ради Андрій Матковський. Додає, - завдяки благодійній організації у місті зроблено вже багато гарних справ. 

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- В сучасному цивілізованому світі ви не побачите, як у Полтаві, безпритульних тварин на вулицях міста. У свій час, коли я був міським головою, я з задоволенням підтримав ініціативу по створенню такого центру у нашому місті. Дуже добре, коли люди допомагають тваринкам вижити, а з іншого боку - це дуже важливо: і діти, і дорослі навчаються нести відповідальність за тварин. За ці роки у центра було дуже багато гарних ініціатив, більшість з яких реалізовано. 

У святковий для благодійної організації «Центр захисту живої природи «Юний європеєць» день їм влаштували привітання «Діти Фрістайла», "Краяни", Жанна Лтавська, "O.Torvald" та інші колективи. 

За свої досягнення «Юний європеєць" нагороджений призами у конкурсі «Волонтер року», брав участь і в міжнародних і всеукраїнських акціях.