Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
У мікрорайоні Рибці тепер є сучасна та модернізована бібліотека
764

У мікрорайоні Рибці тепер є сучасна та модернізована бібліотека

У мікрорайоні Рибці тепер сучасна та модернізована бібліотека. Місцева мешканка Світлана говорить, - завжди з радістю зайти у бібліотеку та взяти декілька журналів для себе та подруги, адже, саме тут солідний фонд задовольняє будь-який смак як дорослих, так і дітей. Та умови у бібліотеці бажали кращого та потребували ремонту.

Світлана Гулак, місцева мешканка мікрорайону Рибці:

- Були стіни обідрані, вікна ж були дерев яні і скло побите, зліплене, там щілини були, ну там було дуже погано.

За ініціативи депутата міськради, представника команди Андрія Матковського Віталія Павлія виділили кошти на ремонт бібліотеки. Прагнення було зробити приміщення комфортним , затишним та комфортним.

Віталій Павлій, депутат міськради:

- 25 років назад у це приміщення переїхала бібліотека, стан її був не новий, тому її підтримували у належному стані завідуюча, відвідувачі і меценати , але з часом приміщення занепадало. Тому в минулому році виділили 200 тисяч гривень для внутрішніх робіт, зробили ремонт у середині, вистачило коштів навіть на заміну пластикових і дверей у середині. Але це було не досить. Тому у цьому році виділили ще двісті тисяч гривень для робіт зовнішніх, а саме: утеплили, поставили нові двері і тепер це приміщення стало більш-менш охайним.

Пані Світлана говорить, -  нині перебувати у бібліотеці суцільне задоволення.

Світлана Гулак, місцева мешканка мікрорайону Рибці:

- Тепер відмостка, крильцо, яке гарне зробили, двері, які змінили, зовсім же інший вигляд. Пол застелений лінолеум, стіни ці пошпакльовані та покрашені.

Окрім виконаних робіт планують ще зробити освітлення біля бібліотеки та доріжку до неї.