Програма «Життя міста»

У розділі: 20611 відео | АрхівRSS
На дорозі по вулиці 23 вересня вибоїни у 20 сантиметрів
732

На дорозі по вулиці 23 вересня вибоїни у 20 сантиметрів

По вулиці 23 вересня вибоїни у 20 сантиметрів. Полтавці обурені таким критичним станом місцевих доріг. Говорять, - дороги у нас пісня, але дуже сумна, якість доріг жахлива і пересуватися у транспорті по таких шляхах вкрай небезпечно.

- Оце самий такий перекрьосток, самий грязний тут зразу, моментально не перейдеш дорогу. Ну, як оце робиться. Як оце у нас качєство, хто контролірує. І сток зарили, заасвальтіровали і всьо.

- Оце ж вони в прошлом году робили тут. Шо ж ви не знаєте, як в нас робиться.

- Разрушено все, везеде, кругом все неполадки. Я вот живу, переход там или та вот сторона, вся изрытая.

- Ви ж самі бачите, які дороги страшні. Шо тут казать, який тут коментар ще можна давати. Дороги в основном такі не дуже важні.

- О, це пєсня у нас, я вам скажу. Їхати на машинах невозможно, як їдеш або в таксі, або на маршруткі підкидає, чуть лі не головою не достаєш.

Такі провалля по місту не поодинокі, замість того, аби поетапно, якісно робити ремонт, комунальники перетворюють місто у суцільні смуги з перешкодами, які місяцями створюють загрозу полтавцям, - говорить депутат міської ради Віталій Павлій.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- Стан полтавських доріг вкрай незадовільний. Полтавські керманичі нагнітають ситуацію, вирізаючи по всьому місту цілими секціями асфальт і його не асфальтують. Від цього псуються автомобілі і навіть іде загроза життю людей. Ми бачимо, що є смерть мотоцикліста. Скільки потрібно, ще смертей для того, щоб в місті почали вчасно ремонтувати. Команда Удовіченка, Шамоти та «Батьківщини» продовжує свою бездіяльність.

Коли у місті почнуть якісно виконувати ремонті роботи доріг, у представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка нам наразі не вдалося.