Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
49 карет "швидкої" незабаром виїдуть на маршрути Полтавської області
594

49 карет "швидкої" незабаром виїдуть на маршрути Полтавської області

У місті перевірили карети «швидкої допомоги» на наявність медобладнання. Зробили це зараз, бо тільки нещодавно Світовий банк перерахував для області кошти за 49 автомобілів. На стадіоні «Ворскла» частину їх - а саме 25 - зберігали тимчасово. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Все, що прописано в акті прийому-передачі, все, що чим мав бути оснащений цей автомобіль все у наявності є, ми все перевірили. Тут на стадіоні «Ворскла» ми безкоштовно зберігали 25 автомобілів, які були нам поставлені, але Світовий банк за них не розрахувався. Ми не мали правовстановлюючих документів на них і відповідно не мали права приймати їх в експлуатацію та ставити на реєстрацію.

Ще 24 автомобілі знаходяться на автобазі Департаменту охорони здоров’я, їх перевіряють на оснащення за такою ж схемою. А потім швидкі передадуть центру екстреної медичної допомоги по всій області.

Володимир Мохначов, начальник відділу медицини катастроф Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА:

- Спочатку вони приїдуть отримає їх центр потім вони роз’їдуться на станції екстреної медичної допомоги - Це Кременчук, Полтава-Кременчук, Миргород та Лубни, а потім вони роз’їдуться на підстанцію на кожну адміністративну територію, де саме вони будуть виконувати свої функції.

За словами губернатора, в області було 73 автомобілі за програмою Світового банку. Загалом цих «швидких» 165. Частину з них, більше ста презентували ще у січні. Після того отримали ще 49 автомобілів. На сьогодні, за всіма нормативами, Полтавська область повністю забезпечена санітарними автомобілями.