Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Сервісні центри МВС з року в рік долучаються до Всесвітнього Дня вишиванки
737

Сервісні центри МВС з року в рік долучаються до Всесвітнього Дня вишиванки

Сервісні центри МВС з року в рік долучаються до Всесвітнього Дня вишиванки. Цього дня офісний стиль працівників змінюється на національне українське вбрання. Різні за технікою виконання, орнаментом, кольорами вишиванки об'єднанують людей однією ідеєю - ідеєю єдності нашого народу.

Вікторія Трощак, прес-секретар РСЦ МВС в Полтавській області:

- Для нас вишиванка не просто одяг, в її орнаменті ми читаємо тисячолітні легенди та історію нашого народу. Разом з тим ми розуміємо , що довкола цих символів, наших національних оберегів, об»єднаються всі українці в усьому світі. І ми теж вважаємо себе частинкою цього об'єднання. Тому що розуміємо що сила нації - в єдності. 

Цей рік не став винятком - говорить прес-секретар Регіонального СЦ МВС в Полтавській області Вікторія Трощак. І сама у національному вбранні - розповідає , у вишиванках сьогодні всі сервісні центри МВС.

Вікторія Трощак, прес-секретар РСЦ МВС в Полтавській області:

- Сервісні центри МВС налічують 8 тер. підрозділів , і всі працівники долучились . Це таке своєрідне єднання нашого регіонального сервісного центру з нашими тер. підрозділами.

У вишиванках, але і в усіх карантинних атрибутах - масках, рукавичках - здійснюють прийом працівники Сервісних центрів МВС. Система роботи нині і досі відповідає карантинним вимогам - нагадує пані Вікторія. Електронна черга, масковий режим обов'язкове вимірювання темпераратури відвідувачів та дезінфекція рук.

- Сервісний центр наразі надає послуги з реєстрації, перереєстрації ТЗ, іспити - тільки теоретична частина, довідки про несудимість. Записатися у сервісний центр , обладнаний електронною чергою можна онлайн на сайті.А не обладнані - в телефонному режимі, зателефонувавши до нашого оператора.

Відновлення усіх послуг Сервісного центру МВС відбуватиметься поступово із послабленням карантину, - додає Вікторія Трощак.