Програма «Життя міста»

У розділі: 20037 відео | АрхівRSS
25 травня знавці мови відзначають своє професійне свято - День філолога
457

25 травня знавці мови відзначають своє професійне свято - День філолога

25 травня знавці мови відзначають своє професійне свято - День філолога. Ця наука включає в себе багато різних напрямків, говорить Ольга Коваленкозавідувачка відділу гуманітарних та мистецьких дисциплін інституту післядипломної педагогічної освіти. Для неї, це не професія а покликання, яке у школі їй прищепила вчителька української мови.

Ольга Коваленко, завідувачка відділу гуманітарних та мистецьких дисциплін ПІППО:

- Велику роль відіграє школа, для мене вона відіграла досить таке позитивну роль. У мене була така вчителька Романчук Ольга Весаріонівна, і от вона як вчитель, і вчителька перша моя, як би там не говорили сьогодні, трошки інша роль вчителя, а для мене це були такі особистості, які потім вплинули на мою майбутню долю.

Пані Ольга говорить, - із дитинства мріяла перевіряти зошити з диктантами і творами. Від великої любові до слова, пані Ольга обрала саме філологію як науку, що хоче вивчати.

Ольга Коваленко, завідувачка відділу гуманітарних та мистецьких дисциплін ПІППО:

- Мені здається, що це моє. Що те, що я вибрала філологію - це моє. Тому, що я люблю слово, я люблю працювати з ним. Я сьогодні пов’язана із долею такою працювати з філологами області всієї, а їх більше 1000. І хочеться для них теж бути цікавою.

День філолога - свято тих, для кого ця наука є покликанням, професією чи діяльністю, усіх хто любить Слово та розуміє його важливість, - говорить Ольга Коваленко. Наостанок вітає колег із професійним святом.