Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
Полтавці, які живуть за адресою Вільямса, 6 скаржаться на жахливий асфальт біля будинку
658

Полтавці, які живуть за адресою Вільямса, 6 скаржаться на жахливий асфальт біля будинку

Калюжі та суцільні ями. Місцеві мешканці, які живуть за адресою Вільямса, 6 скаржаться на жахливий асфальт біля будинку. Говорять, - куди тільки не зверталися: кілька років тому до тодішнього міського голови Олександра Мамая, отримували у відповідь обіцянки. Нещодавно до нинішніх керманичів міста, проте теж безрезультатно.

Ганна Іванівна, мешканка будинку за адресою Вільямса, 6:

- Тротуари у лужах, ніде не обійдеш і спотикаєшься там на тротуарі лежать дошки, тротуар там така яма, що поклали дошки і як станеш на край дошки, то інший піднімається, то колись комусь очі виб є та доска. Взагалі я здивована, як у Полтаві отака, це Полтава, обласний город. Мене здивовує оця бездіяльність. Дуже важко, калюжа, треба хоч сапоги резинові одягати, дуже погано.

Одна з місцевих мешканок пані Неоніла одного разу навіть впала через неякісний тротуар.

Неліна Голуб, мешканка будинку за адресою Вільямса, 6:

- Тротуар розбитий машинами, дуже багато ям, у мене був випадок, коли був гололед і я як впала у яму. Ви знаєте плавала поки сусід не вийшов і не витягнув мене, не могла піднятися. Тому весь час ми просимо, що будь ласка, зробіть нам двір, дороги.

До кого і куди звертатися місцеві мешканці вже й збилися з рахунку. Надії на ремонт асфальту не залишається.

Неліна Голуб, мешканка будинку за адресою Вільямса, 6:

- Ну з нашого двору , щоб кудись вийти - це теж велика проблема. Туди ми не пройдемо там взагалі покриття немає, туди ми не підемо там теж. Ніхто нічого не робить. Зараз подивлюся понавозили ось там сміття та якщо вони там засиплять сміттям - це не дорога буде, а на один місяць. Яму закидають і потім вже все назовні піде.

Нагадаємо, позиція представників нинішньої коаліції у міській раді Удовіченка, Шамоти, Батьківщини - не виділяти кошти на ремонт багатоповерхових будинків та відповідно дворів. Мешканці повинні створювати ОСББ та за власні гроші займатися ремонтами.