Програма «Життя міста»

У розділі: 20569 відео | АрхівRSS
11 закладів Полтавщини подало пропозиції на укладення договорів за пакетом “Стаціонарна допомога пацієнтам з COVID-19”
602

11 закладів Полтавщини подало пропозиції на укладення договорів за пакетом “Стаціонарна допомога пацієнтам з COVID-19”

НСЗУ разом з урядом розширила програму медичних гарантій, до якої були включені додаткові 4 пакети. І з 5 травня НСЗУ почала контрактування закладів, які надають допомогу хворим на коронавірус та тим, в кого хворобу лише підозрюють. В першу чергу це заклади екстреної допомоги та лікарі і медпрацівники, які безпосередньо працюють з КОВІД 19. 

Оксана Мовчан, т.в.о. Голови НСЗУ:

- Лише за 4 дні НСЗУ уклала договори зі всіма 25 Центрами екстреної мед. Доп. І вже перерахувала за квітень близько 125 млн. грн. на лікування пацієнтів, хворих на корона вірус. Також ми вийшли на фінальну стадію контрактування стаціонарів та мобільних бригад, що виїжджають до таких пацієнтів. 

Умова підписання контракту НСЗУ із медичним закладом - 100-відсоткова наявність усього необхідного для лікуваня хворих на КОВІД.

Андрій Віленський, директор Департаменту договірної роботи:

- Наявність інтенсивної терапії з апаратами ШВЛ, а також наявність мед. персоналу , щоб вони могли надавати допомогу. Їх було обрано 247 по всій Україні. І за квітень 349.

Щодо Полтавщини, то обласний центр екстреної медичної допомоги отримав понад 2, 5 млн. грн. за квітень за пакетом “Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19”. Вже підписано договори з усіма 33-ма закладами Полтавської області, які подали пропозиції за пакетом “Медична допомога, яка надається мобільними медичними бригадами”. 

11 закладів Полтавщини подало пропозиції на укладення договорів за пакетом “Стаціонарна допомога пацієнтам з COVID-19”.