Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
У Полтаві досі не завершили реконструкцію парку "Матері й дитини"
627

У Полтаві досі не завершили реконструкцію парку "Матері й дитини"

У Полтаві минулого року розпочали реконструювати та досі не довели до завершення парк «Матері й дитини», що знаходиться за ОЦЕВУМом. На реконструкцію цього парку керманичі міста виділили із міського бюджету 6 мільйонів гривень. Та полтавці незадоволені такою роботою. Адже доріжки не доклали, лавки стоять не зручно, дитячий майданчик без спеціальної покрівлі, а сміттєві баки поржавіли...поки доведуть парк до ума, треба буде знову ремонтувати.

- Я вважаю, що ота частина взагалі не придатна для того, щоб там діти гуляли. Там багато поломаних деталей, де можна порізатись, де може дитина себе травмувати. Ну і взагалі неестетичний вигляд в центрі міста отаке стоїть.

- Для меня это такая цифра огромная. Это ужасная цифра. Того шо недоделано, тут много недоделаного. Вони ж недоделали там, там оставили, хто буде доделувать неизвесно. Есть таки алеи, шо уже просто, як будто бы обрезаные.

- Вот даже такая мелочь, обратите внимание, на эту лавочку, ну я захочу на нее присесть или ее ближе бы ставили как то, а так я сажусь, ну как-то продумано. Там не закончили дорожку, тоже идешь смотришь думаешь, там осталось сантиметров 30 доделать, недоделали, бросили.

- 6 мільйонів, як то воно тут не коштує, цей ремонт. 6 мільйонів, якщо порахувати воно ж тут не набереться. Воно ж не набереться 6 мільйонів.

- Конечно деньги не все пошли, это всем и так понятно. Просто об этом никто, никогда, ничего не скажет.

Виділили чималі кошти, якісного ремонту не зробили, гроші можна сказати - закопали в землю. Тепер після цього ремонту, потрібен, ще один та за чиї кошти його будуть робити - говорить Віталій Павлій, депутат міської ради.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- Парк «Матері і дитини» у минулому році виділили 6 мільйонів на реконструкцію. Що змінилося, збудовані тротуари, плитка почала провалюватися, встановили лави, але до них не провели тротуарів. Дизайнерські урни почали ржавіти, ще в минулому році. Існуючий дитячий майданчик, мали відремонтувати, але роботи не почались. На новому дитячому майданчику, який встановили мало бути штучне покриття, але там щебінь та бруд. Можливо міські керманичі отримали відкат у минулому році і тому втратили інтерес до парку. Команда Удовіченка, Шамоти та Батьківщини продовжує свою бездіяльність.

Чи доведуть реконструкцію парку «Матері й дитини» до кінця, дізнатися у представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка нам наразі не вдалося.