Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У тендері на ремонт школи №29 виграла фірма з найдорожчою пропозицією
613

У тендері на ремонт школи №29 виграла фірма з найдорожчою пропозицією

Полтавські керманичі провели черговий сумнівний тендер , на цей раз на реконструкцію навчального закладу. Як стало відомо із сайту ProZorro, 4 березня був оголошений тендер на капремонт школи № 29, що по вулиці Алмазна, 1. На конкурс заявилися чотири фірми, ціна послуг яких була від 1, 8 млн. гривень до 1,3 млн. гривень. Переможцем, що стало вже поганою традицією, визначили фірму, яка запропонувала виконати роботи за найбільшою ціною, а дешевші пропозиції замовник відхилив. Таким чином бюджет міста постраждав на півмільйона гривень - впевнений депутат міськради Віталій Павлій. На його думку, заробити вдалося безпосередньо керівнику фракції "Батьківщина" у міській раді Олегу Бєлоножку, адже управління капітального будівництва,яке проводило тендер, підпорядковується безпосередньо першому заступнику міського голови Ігорю Федію, представнику партії Батьківщина.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- Алмазна 1, 29 школа. Полтавські керманичі продовжують заробляти. Об’явивши тендер на капітальний ремонт школи, найнижча пропозиція менша ніж 1,4 мільйона гривень, але її відхиляють, підписавши договір на ремонт школи на понад 1, 8 мільйона гривень, заробивши при цьому півмільйона гривень. Команда Удовіченка, Шамоти та Батьківщини продовжує заробляти, навіть на дітях.

Пересічні полтавці вважають, що проведення таких торгів - це простий дерибан грошей.

- Потому, что откаты получают. Ну фирма, которая берется за выполнения работ получает откат, от заказчика и все. Ну это очень просто, элементарно.

- Если нормальный, адекватный человек посмотрел, как это все делается, кто понимает строительство, поняли, что половина денег просто положена по карманам.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок проведення тендерів у місті полтаві, які завершуються перемогою учасника з найдорожчою пропозицією.