Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Вознесіння Христове - одне із 12 найбільших православних свят
499

Вознесіння Христове - одне із 12 найбільших православних свят

28 травня православні християни відзначають Вознесіння Христове. Це одне із 12 найбільших православних свят. Встановлено воно на згадку, про визначну євангелівську подію - вознесіння Христа на небо. Так, згідно із євангельським оповіданням, на 40-й день після свого воскресіння Христос вознісся на небо, відкривши вхід у Царство Небесне. Цей день гарна нагода подивитися на своє життя по-іншому, - говорить Отець Василь Фазан.

Отець Василь Фазан, священик:

- Сьогоднішня подія, Вознесіння Господнє, це подія, яка дає можливість радості в житті, саме на Землі. Тому, що ми звикаємо до того, що земля це основне наше місце перебування. А Христос показує, що людина повинна в сьогоднішній день віднести своє серце до Бога. Тобто по-іншому подивитися на своє життя.

У всіх православних храмах цього дня проводяться служби, тож віруючі намагаються відвідати церкву й приділити час молитві. А також - справам милосердя.

Отець Василь Фазан, священик:

- Бажано по можливості утриматися від тих турбот, які ми робимо кожного дня. Тому що, якщо ми намагатимемося утримуватися в такі свята, від цих турбот, це дасть можливість нам зрозуміти, що ми хочемо в житті і до чого прагнемо.

У це свято віруючим слід утриматися від скандалів. Не можна лаятися, провокувати та вступати в конфлікти, грубити. Краще цей день провести з родиною, - наостанок додає Отець Василь.