Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Колишнього чиновника Полтавської ОДА підозрюють у вимаганні хабара
619

Колишнього чиновника Полтавської ОДА підозрюють у вимаганні хабара

На Полтавщині поліція спільно з УСБУ затримали екс-керівника Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА на отриманні 50 тисяч гривень хабара,  які він вимагав за оформлення документів на користування надрами. 

- Чоловіка затримали після отримання 50 тисяч гривень за надання позитивного висновку оцінки впливу на довкілля щодо розробки піску на одному з родовищ Полтавщини. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу,зазначив заступник начальника поліції Полтавщини Артем Родигін.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов наголосив, що до схем та оборудок чиновкинів, як колишніх, так і теперішніх, не буде жодної толерантності:

- СБУ, поліція і прокуратура області затримали колишнього директора департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА. Він вимагав хабар за допомогу в отриманні дозволу на видобуток піску. Під час отримання першої частини суми екс-чиновника затримали. Це затримання демонструє, що наш аудит в ОДА був ефективним, і не дарма ми розпрощалися з таким посадовцем. Правоохоронці мають довести цю справу до кінця, - підкреслив губернатор.

Наразі триває комплекс процесуальних дій.