Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Ремонтні роботи у мікрорайоні Левада по заміні ділянки колектора на завершальному етапі
627

Ремонтні роботи у мікрорайоні Левада по заміні ділянки колектора на завершальному етапі

Ремонтні роботи по проспекту Миру, що у мікрорайоні Левада, по заміні значної ділянки колектора на завершувальному етапі. Розпочали їх ще у квітні. Обсяги масштабні та ще й застосуванням сучасної технології , так званої полімерної панчохи. Це санація трубопроводу полімерними матеріалами . Коли так звану «панчоху» вмонтують у старий трубопровід, вона застигне, набуде міцності й у середині старого трубопроводу утвориться нова труба.

Іван Мистюк, начальник служби каналізації КП «Полтававодоканал»:

- Сьогодні ми розпочинаємо санацію рукавом, трубопровода 1200 міліметрів. Посування рукава у трубу за допомогою ультрафіолету цей рукав набуває своєї форми, не зменшаючи діаметра труби, стає він сферичним і при застиганні він витримує великі навантаження. Перший раз у Полтаві ми використовуємо цю технологію. 

За такою технологією роботи у місті проводять вперше. Інноваційність їх полягає у тому, що полімерний матеріал, який застигне - дуже міцний, хоча й має товщину близько сантиметра, тобто діаметр колектора майже не зміниться.

Василь Воротинцев, директор КП «Полтававодоканал»:

- С той стороны затягивается чулок, до утра следующих суток он будет затянут, после этого с помощью вот этой машинки, при помощи ультрафиолета и вот автомобиль здесь стоит будет делать диаметр 1200 по которому я думаю через пару дней уже стоки пойдут без перекачивающих устройств наших насосных станций, естественно уйдет запах.

Тим часом у Водоканалі зазначачають, - у період ремонту мешканці отримують послуги із водопостачання і водовідведення безперебійно, адже на місці ремонтних робіт змонтована тимчасова насосна станція, яка перекачує стоки через обвідний колектор. Планують завершити ремонті роботи і навести основний благоустрій на території вже наступного тижня.