Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Полтавська молодь може вступити до Української Академії Лідерства
411

Полтавська молодь може вступити до Української Академії Лідерства

Українська Академія Лідерства розпочала вступну кампанію 2020-2021 навчальний рік для молоді віком від 16 до 20 років.

На безкоштовне навчання чекають понад 200 майбутніх лідерів. На момент вступу абітурієнти мають бути у випускному класі або випускниками шкіл.

Освітня програма триватиме 10 місяців. Учасники навчатимуться 6 днів на тиждень. Студенти проживатимуть у кампусах Академії. Програма допоможе пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити свої лідерські якості.Подати заявку можна за посиланням: http://join.ual.ua/

Довідково:

Українська академія лідерства (УАЛ) — унікальна програма особистісного та суспільного розвитку для випускників середніх навчальних закладів. УАЛ виховує майбутніх відповідальних підприємців, фахівців у сфері освіти та науки, державотворення, безпеки та оборони. Це національна мережа потужних центрів творення українця нової якості з осередками у Маріуполі, Чернівцях, Львові, Харкові, Миколаєві, Полтаві та Києві. За п’ять років існування УАЛ зацікавилось понад 30 тисяч молодих людей. Випускниками Академії стали 639 хлопців та дівчат, які нині вчаться у найкращих ЗВО України.