Програма «Життя міста»

У розділі: 20038 відео | АрхівRSS
Цими вихідними Полтаву залило
1192

Цими вихідними Полтаву залило

Цими вихідними Полтаву залило: автомобілі буквально купалися у воді, у місті подекуди затопило і будівлі. Причина підтоплень - забиті ливнівки, - говорить лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін.

Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»:

- Такого апокаліпсису немає ніде, причина у двох прізвищах Удовіченко і Мамай, плюс Шамота. Свого часу Удовіченко і Мамай, коли прийшли до влади знищили комунальне підприємство «Мшед», яке займалося цими проблемами, чистили ливнівки і доглядало за системою каскадних ставків. Це так звана комплексна система природної очистки води.

На підприємстві працювали сотні полтавців, кількасот одиниць техніки. На утримання господарства витрачалося близько 30 мільйонів гривень на рік. Після приходу до влади нинішніх керманичів міста, - говорить Сергій Каплін, - підприємство «розвалили» .

Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»:

- Удовіченко та Мамай знищили це комунальне підприємство, всю техніку, а це біля трьохсот одиниць: кразів, мазів, намазів, тракторів унікальних, до речі, які чистили ці ливнівки вони передали іногороднім підрядникам і збільшили майже в п’ять разів видатки на утримання доріг і обслуговування цієї липневої системи. З 30 мільйонів до 150 мільйонів. Різницю в 100 мільйонів гривень кожного року їм привозять у чемоданах.

Сергій Каплін додає, - важливо не допустити , щоб нинішні керманичі міста продовжили руйнувати Полтаву. Потрібно повернути підприємство МШЕД - всю його техніку, модернізувати систему ливнівок та зробити ретельний господАрський аудит.